Buradasınız:

Eğitimler

Tutkunu işe dönüştür

Fitness ve Pilates kariyer hedeflerinize ulaşmak için doğru eğitim sistemi ile başlamak önemli. Kurslarda öğretilen içerik kadar katılımcılara egzersiz alanında vizyon kazandırmayı ve bilimsel temelli eğitim sistemi oluşturmayı da önemsiyoruz.

Bunu sağlamak için anatomi, antrenman bilimleri, biyomekanik ve egzersiz alanında yapılan son araştırmalardan yararlanarak eğitmenler için en iyi eğitim sistemini geliştirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Fitkon Academy 2010 yılından itibaren sertifika programları ve workshoplar yoluyla yüzlerce eğitmenin kariyerine katkıda bulunmuştur. Hedefimiz bilimi ön planda tutarak işinizi güvenle ve keyifle yapmanızı sağlayacak eğitim altyapınızı oluşturmaktır.

Tutkunu işe dönüştür

Nereden Başlamalıyım?

İyi bir eğitmenlik kariyeri için insan vücudunu tanımak ve antrenman prensiplerini anlamak önemli. İster Pilates ister Barfit veya Fonksiyonel Antrenman eğitmeni olun Fitkon Academy ‘Fonksiyonel Anatomi’ ile ‘Antrenman Bilgisi ve Prensipler’ kursları işinizi bilinçli ve keyifli bir şekilde yapmanızı sağlayacak altyapıyı oluşturacaktır.

Fonksiyonel Anatomi

Antrenman Bilgisi ve Prensipler

Master Eğitmenler