Matwork Pilates Eğitmenliği

Matwork Level 1

Başlangıç Seviye

Kurs süresi: 3 Gün (18 saat)

Bu kurs Pilates prensipleri, tarihi ve başlangıç seviyesi egzersizlerin öğretildiği bir kurstur. Katılımcılar ayrıca Fitkon Academy’nin geliştirdiği bireysel ve grup öğretme stratejilerini öğrenirler.

Katılım şartları: Level 1 öncesinde zorunlu olmamakla beraber Fonksiyonel Anatomi ve Antrenman Bilimleri & Prensipler kursları önerilmektedir. Bu kurslar online olarak da alınabilir.

Kredilendirme:

1.8 ACE; FİTKON 

Matwork Level 2

Orta Seviye

Kurs süresi:2 Gün (12 saat)

Öğretim becerilerinizi geliştirebileniniz bu kursta, farklı postür ve fitness seviyesine sahip kişilere egzersiz programlama becerisi kazanılmaktadır. Kurs sonunda orta seviye matwork hareketleri ile repertuarınızı geliştirip özel ve grup mat dersi verme becerilerinizi geliştireceksiniz. 

Katılım şartları: Matwork Level 1. zorunlu olmamakla beraber Fonksiyonel Anatomi ve Antrenman Bilimleri & Prensipler kursları önerilmektedir. Bu kurslar online olarak da alınabilir.

Kredilendirme:

1.2 ACE; FİTKON

Advanced Matwork 

İleri seviye

Kurs süresi: 1 Gün (7 saat)

İleri seviye öğrenciler ve sporcular için etkili program dizayn etme yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bu kurs ile dersleri kişiye özel hale getirebileceksiniz. Ayrıca grup dersleri için yüksek yoğunlukta power workout çalışmaları gösterilmektedir.

Katılım şartları: Matwork Level 1 ve 2. Zorunlu olmamakla beraber Fonksiyonel Anatomi ve Antrenman Bilgisi & Prensipler kursları önerilmektedir. Bu kurslar online olarak da alınabilir.

Kredilendirme:

0.7 ACE; FİTKON 

Sertifikalandırma

Her seviye kursu sonunda katılım belgesi verilir. Katılım belgeleri American Council on Exercise (ACE) tarafından kredilendirilir. Matwork sertifikasına sahip olmak için yazılı ve uygulama sınavına girip başarılı olmak gerekir.
Sınav Şekli ve Detaylar

Fitkon Academy Matwork Sertifika Sınavına Girmek için Tamamlanması Gerekenler:

Yaklaşan Eğitimler

EtkinlikBaşlangıç tarihiBitiş tarihiKonum<br />FiyatSatın al