Buradasınız:

Eğitim merkezi ol

Fitkon Academy uluslararası kurumlarca onaylanan eğitimleri ile yurtiçi ve yurtdışında büyümeye devam ediyor. Stüdyonda Fitkon Academy eğitimleri düzenleyerek yeni gelirler elde edebilir bölgende tanınan bir stüdyo haline gelebilirsin.

Fitkon Academy eğitim merkezi olmanın avantajları neler?

  1. Katılım sayısına bağlı olarak düzenlediğin eğitimlerden gelir elde edebilirsin. Stüdyo sahibi olarak ücretsiz eğitim alırsın.
  2. Düzenlediğin Fitkon Academy eğitimleri ile eğitmenlerini düşük maliyetlerle kaliteli eğitimlerle tanıştırabilirsin. Üstelik bu eğitimleri kendi stüdyonda düzenleyerek seyahat ve yer gibi ekstra masraflardan kurtulursun.
  3. Fitkon web ve sosyal medya hesaplarında yer alarak stüdyonun tanıtımına katkı sağlayabilirsin. Eğitim düzenleyen bir stüdyo olmak üyelerin için profesyonel bir stüdyo haline gelirsin.
  4. Fitkon Academy kursları ve workshopları ile yeni eğitimler ile tanışır üye portföyünü genişletirsin. Örneğin ‘Hamileler için Pilates’ eğitimi sonrası hamilelere de hizmet verebilen bir stüdyo haline gelirsin.
  5. Fitkon Pilates ekipmanlarından indirim alırsın.

Hosting Center (Eğitim Merkezi) olmak için ne gerekiyor?

Eğitim merkezimiz olmak için düzenlemeyi düşündüğünüz eğitim ile ilgili gerekli ekipmanlara sahip olmanız yeterli. Örneğin Reformer eğitimi düzenlemek için en az 2 Reformer ekipmanına ihtiyacınız var. Workshop ve Matwork kursları için ekipman ihtiyacınız yok. Fitkon stüdyonuzu uygun gördüğü taktirde eğitim düzenlemeye hemen başlayabilirsiniz.

Fitkon Academy eğitimlerini düzenlemek için BAŞVUR