Fitkon

Fitkon Pilates & Personal Training Hareket ve Antrenman Bilimleri Uzmanı Dr. Nahit Baylan tarafından Fitness, Kondisyon, Pilates alanlarında hizmet vermek amacıyla 2006’da kurulmuştur.

Fitkon Academy

Fitkon Academy olarak spor bilimini takip ediyor, oluşturduğumuz modern eğitim sistemleri ile Pilates, Fitness, Sportif Performans alanlarında eğitmen eğitimi programları düzenliyoruz. 


Eğitimlerimiz American Council on Exercise tarafından kredilendirilir. Fitkon Academy’den aldığınız belgeler ile Uluslararası alanda çalışabilmenizi kolaylaştırır.

Fitkon olarak eğitmen, mühendis ve spor bilimcilerinin katkılarıyla Dünya standartlarında Pilates ekipmanları üretiyoruz. Patentini aldığımız dizayn ve yenilikler ile Pilates sektörüne hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Stüdyolarımızda her yaştan ve fitness seviyesinden kişilere fit ve zinde bir vücut sağlamak üzere Pilates, Kişisel Fitness programları uyguluyoruz. Ayrıca farklı branşlarda sporcular için performanslarını üst düzeye çıkaracakları kuvvet ve kondisyon çalışmaları uyguluyoruz. Atletik Çocuk Kulübü ile geleceğin sporcularını yetiştiriyoruz.

Herhangi bir branşta sporcuların bireysel olarak fiziksel ihtiyaçlarını belirliyor ve sporcuya özel fitness ve kondisyon programları düzenliyoruz. Fitkon Performans Antrenörleri olarak bireysel veya küçük gruplar halinde sporcuların oyun performanslarını artıracak kondisyon çalışmaları uyguluyoruz.

Yenilikçi, Bilimsel, Fit, Yüksek Performans

egitim-gal-05
egitim-gal-03

Eğitmenler