Buradasınız:

fitkONLINE

Eğitim Videoları

Türkiye’nin en kapsamlı Pilates, Fitness eğitimlerine 7/24 buradan ulaşabilirsiniz. Hamilelik, Postür, Fonksiyonel Antrenman ve birçok Fitkon Academy workshop ve kurs videolarını buradan...

Dersler

Eğitmenler Fitkon Academy’nin master eğitmenlerinin Pilates, Fonksiyonel Antrenman, Barfit derslerini izleyerek hareket repertuarınızı geliştirebilir, farklı eğitmenlerin ders verme tekniklerini inceleyebilirler...

Online Kurslar

Fitkon Academy Matwork, Chair, Cadillac, Fonksiyonel Antrenman, Barfit gibi birçok eğitmenlik kursunu online alabilirsiniz. Kursların sonunda yine online yapılacak sınav ile Uluslararası eğitmenlik sertifikasına sahip olabilirsiniz. Online kurs tarihleri için eğitim takvimine bakınız.

Online Workshops

Fitkon Academy kursalarının yanında bir konunun özel olarak ele alınarak detaylı incelendiği, egzersiz örneklerinin sunulduğu genellikle 1 gün süren eğitimlerdir. Örnek: ‘Hamilelik ve Pilates’. Workshop sonunda katılım belgesi verilir.

Online Kurslar tarihi önceden belirlenmiş eğitimleri canlı yayın olarak verildiği bir online eğitim sistemidir. Bu eğitimlerde eğitmene soru sorabilir ve diğer katılımcılarla etkileşim içerisinde olabilirsiniz.

Kimler katılabilir?

Pilates Eğitmenleri, Fitness Eğitmenleri, Personel Trainer, Yoga Eğitmenleri ve Tüm Antrenörler Katılabilir.

.

Nasıl katılabilirim?

Kayıt ol butonunu tıkla. Formu doldur. E-mail hesabına gelecek linki tıkla ve eğitime katıl 🙂

Hamilelik ve Pilates 

Hamilelik süresince anatomik değişiklikler nedeniyle bel bölgesindeki lordozda artış meydana gelir. Bu artışına bağlı olarak hamile bayanların yaklaşık %50’si bel ağrısı yaşamaktadır. Ayrıca postürdeki(duruş) değişiklikler denge kaybına neden olabilmektedir. Relaxin, östrogen gibi hormonlardaki artış eklemlerde laxity (gevşeme) oluşturarak sakatlık riskini artırır. Uygun egzersiz programı ile bu riskler azaltılarak ve rahat bir hamilelik dönemi geçirilebilir. Bu eğitimde hamilelik dönemindeki anatomik ve fizyolojik değişikler göz önünde bulundurularak egzersiz programlaması öğretilecektir.

Başlık metninizi buraya ekleyin

Türkiye’nin en kapsamlı Pilates, Fitness eğitimlerine 7/24 buradan ulaşabilirsiniz. Hamilelik, Postür, Fonksiyonel Antrenman ve birçok Fitkon Academy workshop ve kurs videolarını buradan izleyebilirsiniz. Video satın aldığınızda 2 hafta boyunca arzu ettiğiniz kadar izleyebilirsiniz.  

Kimler için?

Pilates Eğitmenleri, Fitness Eğitmenleri, Personel Trainer, Yoga Eğitmenleri ve Tüm Antrenörler bu videoları satın alıp kendilerini geliştirebilirler.

Videoyu nasıl satın alabilirim?

Satıl al butonuna tıkla. Formu doldur. Banka hesabımıza workshop ücretini yatır (açıklamaya workshop adını yaz). E-mail adresine gelecek linki tıkla ve izle.

İleri Yaşlarda Pilates ve Fitness

Günümüzde yaşam sürelerinin uzaması ile ileri yaş gruplarında fitness yapma ihtiyacı artmıştır. Kaslarda atrofi, kemik yoğunluğunda azalma, denge kaybı, hareketlilikte azalma gibi sorunlar ile karşılayan ileri yaş gruplarının egzersiz yaparak yaşam kalitelerini artırmaları mümkündür. Bu eğitimde yaşlılarda spor ile ilgili genel teorik bilgilerin yanında Pilates ve fitness egzersizleri gösterilecektir.

Günümüzde yaşam sürelerinin uzaması ile ileri yaş gruplarında fitness yapma ihtiyacı artmıştır. Kaslarda atrofi, kemik yoğunluğunda azalma, denge kaybı, hareketlilikte azalma gibi sorunlar ile karşılayan ileri yaş gruplarının egzersiz yaparak yaşam kalitelerini artırmaları mümkündür. Bu eğitimde yaşlılarda spor ile ilgili genel teorik bilgilerin yanında Pilates ve fitness egzersizleri gösterilecektir.

Workshop İçeriği:

Eğitmenler Fitkon Academy’nin master eğitmenlerinin Pilates, Fonksiyonel Antrenman, Barfit derslerini izleyerek hareket repertuarınızı geliştirebilir, farklı eğitmenlerin ders verme tekniklerini inceleyebilirler.

Eğitmen olmayan kişiler de bu bölümdeki videolarla spor merkezine gitmeden evde master eğitmenler eşliğinde online Pilates, Fitness, Yoga dersi yapabilirler.

Ders videosunu nasıl satın alabilirim?

Satıl al butonuna tıkla. Formu doldur. Banka hesabımıza Ders videosu ücretini yatır (açıklamaya ders adını yaz). E-mail adresine gelecek linki tıkla ve izle.

Banka Bilgisi:

  • Fitkon Spor Eğitim Dan. Hiz. Ltd. Şti.
  • IBAN: TR83 0006 2000 3910 0006 2921 84
  • Garanti Bankası